booziler_background.jpg

HERKESİ GÜVENLİ ŞEKİLDE BİR ARAYA GETİRİN 

booziler3.PNG

Booziler SMB+ Mach II , kullanıcının etrafında sanal bir çevre oluşturmak için Ultra Geniş Bant (UWB) teknolojilerini kullanır. Diğer kullanıcılar güvenli olmayan bir mesafeye geldiğinde, bileklik takan kişiyi uyarmak için yanıp söner ve titreşir.

booziler_social.png

TAK - KULLAN / KORUN

Booziler SMB+ Mach II , bilekliği, "kullanıma hazır" bir sosyal mesafe çözümüdür. Ek yazılım veya altyapı gerekmez. Booziler SMB+ Mach II , bilekliğini açtığınızda, en son teknolojisi gerisini halleder. Başka bir Booziler SMB+ Mach II , cihazı 5 metreden daha yakınsa,  titreşimli olarak her iki kullanıcıyı da uyarır. Yakınlık 2 metre veya daha az azalırsa, Booziler SMB+ Mach II , LED'i güçlü bir titreşim ve sesli bir alarmla  her iki kullanıcıya da hemen önlem alınması gerektiğini bildirir. Dahası, Booziler SMB+ Mach II , herkese uyar, yeniden kullanılabilir ve birlikte verilen bir mikro USB kablosuyla yeniden şarj edilebilir.

COVID-19 SIRASINDA ÇALIŞANLARINIZ VE MÜŞTERİLERİNİZLE BAĞLANTIDA KALIN

ZAMAN KAZANIN
 
Oluşturduğu mahalle baskısı sayesinde sinir bozucu müşterilerden uzak durursunuz. 
 
ÖNEMİNİ GÖSTERİN
 
Çalışanlarınızın ve müşterilerinizin sağlığının önemli olduğunu gösterin
EKONOMİNİZİ KORUYUN
 
Herkes için güvenli bir ortam sağlandığında , işletmelerin kapanma zorunluluğu ortadan kalkar.
 
TAKİPTE KALIN
 
Anlık kapasite hakkında gerçek zamanlı raporlama alın ve sorunlu olan bölgeleri belirleyin. 
 
booziler_stadyum.jpg

STADYUMLAR VE ARENALAR

Taraftarları tekrar favori takımlarını destekleyerek stadyuma geri getirin. SMB+ sosyal mesafe bilekliği bunu yapmanıza yardımcı olabilir. Hayranlarınıza, ayrıcalıkları ve diğer stadyum tesislerini kullanırken uygun sosyal mesafe uygulamalarını sürdürmelerine yardımcı olmak için kapıya bir bileklik verin. Ücretsiz uygulamada mevcut olacak ek özellikler arasında temas izleme ve canlı veri kapasitesi izleme bulunur.

inşaat işçisi

İŞLETMELER

AÇIK KALSIN...

Üretiminizi sürdürün ve Booziler SMB+ Mach II ile iş gücünüzü koruyun. İşçilere  COVID-19'u ve sosyal mesafeyi ciddiye aldığınızı gösterin.  

AVM Yürüyen Merdivenleri

KALABALIKLARI 

YÖNETİN...

Booziler SMB+ Mach II bilekliği kullanarak ziyaretçilerinizin sosyal açıdan iyi bir mesafeyi korumasına yardımcı olun. UWB frekansının bir kombinasyonunu kullanarak, çok yaklaşan başka bir bileklik kullanıcısını tespit eder.
 

Ziyaretçiler, aile ve arkadaşlar için birbirlerini güvenli olarak işaretlemiş bileklik "grupları" oluşturmak için ücretsiz uygulamayı kullanabilir.